Воскресенье, Ноября 17.19


Результаты тестирования

Результаты тестирования 22.08.2019  года

«Аударма ісі» мамандығы бойынша абитуриенттерді тестілеу нәтижелері қазақ тілі бөлімі

Аты – жөні

Жалпы

Қазақ тілі

Ағылшын тілі

1

Асхат Жадыра Асхатқызы

23

14

9

2

Ахмет Азиза Абдухаликқызы

22

12

10

3

Баршағали Арайлым Нұржанқызы

41

24

17

4

Байжуман Нұргүл Ханатқызы

22

12

10

5

Ертлеуұлы Есқали

21

11

10

6

Жарасбек Руслан Оразгелдіұлы

23

10

13

7

Жарлгасынова Балсая Азаматовна

37

16

21

8

Жолчвой Алия

24

14

10

9

Салахият Әділет Сұнғатұлы

34

19

15

10

Сейіткерім Гүлназ Даулетбайқызы

24

14

10

11

Сарсен Асем Шаяахметқызы

22

14

8

12

Серикова Аяжан Ерланқызы

24

11

13

13

Сагитова Айганым Сериковна

26

14

12

14

Серик Дана Жанболатқызы

35

22

13

15

Күзембай Алина Садырбайқызы

32

17

15

16

Қалдыбекова Айшабибі Көнілбайқызы

24

15

9

17

Қорғаш Айымжан Абылайқызы

34

17

17

18

Мадиева Арай Қайратқызы

24

14

10

19

Махаева Алия Еркеновна

28

15

13

20

Мелден Ернұрбай Талғатұлы

25

17

8

21

Нурлан Мереке Нурлановна

26

16

10

22

Тұрсынбай Үміт Тұрғанбекқызы

29

15

14

23

Тюлюгенова Сабина Мухаметхановна

24

15

9

24

Шалхар Лаура Тілектесқызы

22

14

8

25

Шамшадинова Назерке Ерболатқызы

31

15

16

                                                                                  

Комиссия төрағасы:                                                                                      

                                                                                  

Комиссия мүшелері:                                                

                                                                                  

 

 

 

 

 

Результаты тестирования абитуриентов по специальности «Переводческое дело» русский язык обучения

 

Ф.И.О.

Общий

Русский

Английский

1

Абдрахимов Алибек Бектенович 

39

18

21

2

Абдуллаева Аделя Ермекқызы

25

14

11

3

Байсаров Адлан Султанович

23

15

8

4

Бекентаев Ерболат Галымович

24

14

10

5

Бикенова Альбина Асылбековна

30

21

9

6

Бигазиева Ақниет Болатқызы

29

13

16

7

Джалалов Мансур Кахраманұлы

23

15

8

8

Есов  Батырхан Саматович

24

13

11

9

Смағұл Аружан Мирасқызы

29

20

9

10

Смолинская Валерия Сергеевна

30

21

9

11

Сериккалиева Анель Сериккалиевна

31

22

9

12

Косенкова Еселия Владимировна

29

18

11

13

Қалиева Ақбота Әділханқызы

26

14

12

14

Кузнецова Юлия Сергеевна

24

13

11

15

Капинос Ксения Александровна

25

13

12

16

Люциус Лия Александровна

38

22

16

17

Маевская Маргарита Александровна

38

25

13

18

Омаров Тамирлан Сағынтайұлы

37

15

22

19

Омарова Аружан Тулегеновна

25

14

11

20

Ондашева Анель Ержасовна

26

18

8

21

Омбытаева Назира Жасұланқызы

39

21

18

22

Тулеева Назгуль Батыровна

27

18

9

23

Туякова Айым Аликызы

20

12

8

24

Шәріп Қадыржан Арманұлы

22

9

13

25

Баранова Анастасия Михайловна

30

18

12

 

Председатель комиссии:

 

Члены комиссии:

                                                                                    

 

Блог Директора

Момбекова Гульмира Бейсенбековна директор колледжа имени "Д.А.Кунаева"

Вопрос/Ответ

x

Ваши данные